KONTAKTA PERSONALEN DIREKT

  • Aden, aden@fsskolan.se,Fritidsledare
  • Ahmetahmet.erzurum@fsskolan.se, Förskoleklasslärare
  • Anela G, anela.gigovic@fsskolan.se, Bild- och svensklärare
  • Anela J, anela@fsskolan.se, Studierektor och Matematik
  • Aymen, aymen@fsskolan, Fritidsföreståndare
  • Aziza, aziza@fsskolan.se, Biologi- och kemilärare
  • Chafiyachafiya@fsskolan.se, Matematik- och svenskalärare
  • Dalaldalal.shoubaki@fsskolan.se, Förskoleklasslärare
  • Jennifer, jennifer@fsskolan.se, Idrotts-, svenska- och SO-lärare
  • Ozan, ozan@fsskolan.se, Idrotts- och matematiklärare
  • Ida, ida@fsskolan.se, Bildlärare
  • Mahera, mahera@fsskolan.se, Engelska- och spanskalärare
  • Mineta, mineta@fsskolan.se, Speciallärare
  • Tzenat, tzenat@fsskolan.se, Klasslärare
  • Nadidam, nadidam@fsskolan.se, Klasslärare
  • Stephaniestephanie.kohler@fsskolan.se, Klasslärare
  • Sevgülsevgul@fsskolan.se, Matematik- och svenskalärare
  • Meriem, meriem@fsskolan.se, Matematik- och NO-lärare
  • Zina, zina@fsskolan.se, Engelskalärare
  • Lamia, lamia@fsskolan.se, NO- och matematiklärare
  • Mohamed K, kadhi@fsskolan.se, Hemkunskapslärare och Skolans val
  • Marie-Noëlle, marie-noelle@fsskolan.se, Engelska- och franskalärare
  • Nabil, nabil@fsskolan.se, Matematik-, teknik- och fysiklärare
  • Zouhaier, zouhaier@fsskolan.se, Träslöjdslärare
  • Mohamed A, abdulla@fsskolan.se, Modersmål- och arabiskalärare
  • Safia, safia@fsskolan.se, Modersmålslärare
  • Mounir, mounir@fsskolan.se, Fritidsledare och elevassistent
  • Ismail, ismail@fsskolan.se, Socialpedagog